Освіжитись «Опіллям» під ритми фламенко: тернопільська продукція вже є й в Іспанії

Географія продажів напоїв найстарішої пивоварні Тернополя зросла ще на одну країну.

12.07.2025
Освіжитись «Опіллям» під ритми фламенко: тернопільська продукція вже є й в Іспанії

Справжнє пиво і квас живого бродіння «Опілля» вже продаються у мережах продуктових крамниць 5-ти міст різних регіонів Іспанії.

«Валенсія, Малага, Більбао, Барселона і Мадрид — точки продажу «Опілля» в Іспанії вказані на сайті нашої пивоварні. Там у зручному форматі можна придбати такі ж напої, що й в Україні: у скляних пляшках пиво “Opillia 1851”, “Opillia Koryfei”, “Opillia Dunkel”, “Фірмове”, “Портер”, “Міцне”, а в банках — квас живого бродіння “Домашній”. Ми дбаємо, щоб українці в Іспанії могли насолодитись улюбленим і рідним продуктом, а іспанці — познайомитись і полюбити справжні якісні українські напої. Випити «Опілля» під ритми фламенко на березі Середземного моря чи Атлантичного океану, з видом на Гібралтар чи архітектурні шедеври Гауді, вболівати з «Опіллям» за українських футболістів іспанських клубів — це тепер просто», — каже менеджер відділу експорту «Опілля» Мар’яна Рогальська.

Навесні 2022 року продукція броварні почала свою експортну подорож до Польщі та Італії. Відтоді географія смаку зростає: тепер натуральні напої бренду представлені також у США, Грузії, Великій Британії, Чехії та Іспанії. У кожній із країн пиво й квас «Опілля» підкорюють серця поціновувачів завдяки своєму вишуканому смаку, традиційній рецептурі та натуральному способу виготовлення.

«Ми несемо світу традиційний український смак і справжню натуральну якість. Закордонні споживачі це вже оцінили, бо все частіше обирають саме напої «Опілля». Завдяки вдосконаленню технології ми впевнено розширюємо асортимент і географію постачання, — підкреслює директор відділу експорту «Опілля» Лука Гомівка. — Зовнішньоекономічну діяльність ми почали з експортової лінійки пива, з кінця минулого року додали квас живого бродіння, а вже зараз споживачі за кордоном можуть смакувати практично всі ті ж напої «Опілля», що й споживачі в Україні. Впевнені, що й в Іспанії нашу продукцію швидко полюблять за натуральну якість і справжній смак. А ми вже готуємо експорт до ще кількох країн Європи».

Джерело: Газета Місто – новини Тернополя

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.