Про це повідомляє Центр Дитячої Медицини. Західноукраїнський Спеціалізований Центр.
Під час комп’ютерної томографії в дитини виявили новоутвір у мозку.
“Чи була пухлина пов’язана з травмою — ні. Але саме після неї симптоми хвороби проявились сильніше, і нам вдалося вчасно її діагностувати”, — розповідає онкологиня Неля Вовк.
Дитина пройшла складний шлях до одужання. Спочатку була операція, яку провела нейрохірургічна команда під керівництвом Михайла Ловги. Потім — діагноз: злоякісна пухлина. Далі — променева терапія, хіміотерапія за міжнародними протоколами, регулярні обстеження, падіння показників крові, побічні ефекти і щоденна боротьба.
“Практично кожен випадок лікування пухлини головного мозку передбачає нейрохірургічне втручання. Це важливий етап терапії, коли йдеться не лише про успішне видалення пухлини, а й про збереження життєво важливих функцій пацієнта. Ефективність лікування значною мірою залежить від злагодженої роботи нейрохірурга й онколога”, — пояснюють медики.
На кожному етапі Вероніка була під наглядом команди. Уже під час лікування вона почала працювати з реабілітологами. Нині дівчинка завершує інтенсивну реабілітацію. Вероніка перебуває у ремісії: пухлини немає, а контрольні МРТ і аналізи в нормі.
Коментарі