Львів’ян запрошують на пресконференцію “Приватизація ДП «Топаз» у Львові – нові можливості для бізнесу”

Медіа, представників бізнес-спільноти, зацікавлених інвесторів та громадськість запрошують на пресконференцію, яка присвячена приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства “Львівське спеціальне конструкторське бюро «Топаз».

02.06.2025
Львів’ян запрошують на пресконференцію “Приватизація ДП «Топаз» у Львові – нові можливості для бізнесу”

Пресконференція відбудеться 3 червня о 12.00 годині за адресою проспект Шевченка, 11 (ІІ поверх).

Під час заходу підведуть підсумки п’яти місяців 2025 року та представлять один із найперспективніших об’єктів малої приватизації у Львові — державне підприємство «Львівське спеціальне конструкторське бюро «Топаз».

“Це – великий індустріальний об’єкт, який довго стояв осторонь розвитку, але вже сьогодні може зберегти існуюче виробництво з подальшою модернізацією, стати простором для сучасного міського життя, створити нові робочі місця, залучити інвестиції, і, головне — додати кошти до державного бюджету, а не навпаки”, – зазначили організатори пресконференції.

Наявність виробничих корпусів і складів для виготовлення виробів з дорогоцінних металів та їх зберігання, підвищують інвестиційну привабливість цього підприємства.

Серед спікерів: Микола Іщук – начальник Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях; Юрій Татомир – в.о. керівника ДП “Львівське спеціальне конструкторське бюро “ТОПАЗ”.

Говоритимуть про: об’єкт приватизації, його технічні характеристики та розташування; переваги для інвестора та чому “Топаз” — це вигідна нагода для бізнесу; умови участі в аукціоні; як прозора приватизація допомагає економіці України.

Під час заходу буде можливість поставити запитання, записати коментарі та отримати детальну інформацію про об’єкт та щодо участі в аукціоні.

Реєстрація на подію обов’язкова: 0505135993 – Ольга, 0980584478 – Анна.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.