У Львові зареєстрували петицію про розширення системи абонементів на проїзд у громадському транспорті

29 квітня львів’янин Андрій Маринюк зареєстрував електронну петицію з проханням впровадити різні типи абонементів на проїзд у громадському транспорті Львова.

03.05.2025
У Львові зареєстрували петицію про розширення системи абонементів на проїзд у громадському транспорті

Андрій Маринюк зазначає, що єдиний абонемент за 900 грн може стати значним фінансовим тягарем для багатьох категорій населення міста. Особливо це стосується студентів, пенсіонерів, осіб із низьким рівнем доходів та тих, хто користується громадським транспортом лише періодично або на окремих маршрутах. Підтримати звернення можна за посиланням.

Маринюк пропонує таку систему абонементів:

– “Робочий мінімум” (місячний абонемент на один маршрут, у будні дні): для регулярних поїздок одним конкретним маршрутом у робочі дні за найнижчою ціною.

– “Робочий максимальний” (місячний абонемент на всі маршрути, у будні дні): економний варіант для активних користувачів громадського транспорту в будні.

– “Вікенд” (місячний абонемент на всі маршрути у вихідні дні): спеціальний доступний абонемент для поїздок у вихідні.

– “Універсальний” (місячний абонемент на всі маршрути та всі види транспорту щоденно): розширений варіант для тих, хто потребує максимальної свободи пересування. Його ціна може становити 900 грн або бути скоригованою відповідно до попиту та собівартості;

– “Туристичний квиток” (на 1, 3, 7 днів, на всі маршрути й види транспорту): зручний та вигідний варіант для гостей міста.

На думку автора петиції, впровадження лише одного варіанту місячного абонементу може призвести до зниження кількості пасажирів, особливо серед соціально незахищених верств населення, і не сприятиме популяризації громадського транспорту.

Також Андрій Маринюк вимагає у Львівської міської ради:

  • переглянути рішення щодо запровадження єдиного місячного абонементу вартістю 900 грн;
  • розробити та затвердити розгалужену систему абонементів на проїзд у громадському транспорті, що включатиме різні типи квитків, терміни дії та вартість — з урахуванням потреб різних категорій пасажирів;
  • провести публічні консультації з громадськістю щодо оптимальної моделі та вартості абонементів.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.