Львівський ліцеїст став переможцем національного фіналу Економічної Олімпіади

12–13 квітня у Києві відбувся національний фінал Економічної Олімпіади 2024/2025, у якому взяли участь 42 учасники, що показали найкращі результати на попередніх етапах.

23.04.2025
Львівський ліцеїст став переможцем національного фіналу Економічної Олімпіади

Львівщину представили учні Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при ЛНУ імені Івана Франка, четверо з яких пробились до фіналу, а троє увійшли до ТОП-5 фіналістів, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Учень ліцею Маркіян Мазур став переможцем національного етапу. До слова, саме він торік представляв Україну у міжнародному фіналі Економічної Олімпіади у Греції, де виборов 4 місце у загальному рейтингу. Його вчитель – Василь Гаврилюк.

Економічна Олімпіада 2024/2025 продемонструвала неабиякий інтерес до неї серед учнів старших класів з усіх куточків України. Перший етап змагання зібрав майже 19 000 школярів.

За результатами відбіркових турів, до фіналу потрапили 42 економісти. Були представлені 17 областей України та місто Київ. Найбільшу кількість фіналістів делегували: Вінницька область (6 учасників), Запорізька область (5 учасників), Львівська область та місто Київ (по 4 учасники), а також Полтавська область (3 учасники).

Перша п’ятірка фіналістів, які показали найвищі результати:

Мазур Маркіян (Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ ім. І. Франка);

Гридіна Юлія (Херсонський науковий ліцей Херсонської обласної ради);

Дюлай Мар’яна (Тернопільський класичний ліцей);

Єсін Олександр (Обласний науковий ліцей, Рівне);

Іванюшо Ярослав (Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ ім. І. Франка).

Переможці національного етапу отримали почесне право представляти Україну на міжнародному фіналі Економічної Олімпіади, який цього року також відбудеться у Греції.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.