У Львові будівлю колишнього «Укрсоцбанку» втретє виставили на продаж

Власники будівлі колишнього «Укрсоцбанку» на площі Міцкевича, 10 втретє виставили її на продаж – тепер втричі дешевше, ніж попереднього разу. За шестиповерховий бізнес-центр хочуть отримати 10,25 млн доларів.

26.03.2025
У Львові будівлю колишнього «Укрсоцбанку» втретє виставили на продаж

Оголошення про продаж будівлі за зниженою ціною 25 березня поширила львівська інвестиційно-брокерська компанія «BK Investment», повідомляє Zaxid.net.

Згідно із пропозицією, потенційний покупець отримає 100% корпоративних прав компанії-власника будівлі. Вартість становить 10,25 млн доларів (427,07 млн грн за курсом НБУ на 25 березня) або ж 2 278 доларів (94,9 тис. грн) за квадратний метр.

«Пропонується до продажу сучасний бізнес-центр класу “A” – окрема будівля після повної реконструкції, розташована в самому серці Львова. Це ідеальне рішення для інвесторів та бізнесу, що шукають престижний простір у діловому кварталі з високим пішохідним та автомобільним трафіком», – йдеться в оголошенні.

Це вже третя спроба продати будівлю колишнього «Укрсоцбанку» або ж як її зневажливо називає чимало львів’ян – унітаз – через специфічну форму даху та пістрявий екстер’єр. Власником будівлі є київське ТОВ «Сі Бі Ель» братів В’ячеслава та Олександра Константіновських. Раніше їх звинувачували у зв’язках з кримінальними колами України, Росії і США, хоча В’ячеслав Константіновський жодного разу не був засуджений. У документах американської прокуратури та митниці він фігурує як учасник злочинного угруповання, що діяло у Нью-Йорку у 1990-2000-х роках, однак сам В’ячеслав Константіновський усі звинувачення заперечує.

Брати Константіновські також є власниками відомої мережі швидкого харчування «Пузата хата». ТОВ «Сі Бі Ель» купило будинок на площі Міцкевича у 2017 році в «Укрсоцбанку». Нові власники капітально відремонтували приміщення та почали здавати їх у оренду. Зокрема, у 2019 році тут відкрили бізнес-центр для IT-компаній. Утім більшість приміщень будинку тривалий пустували. У січні 2022 бізнес-центр намагались продати за 266 млн грн (9,4 млн доларів США за тодішнім курсом), у травні 2023-го – за 1,2 млрд грн (33,7 млн доларів США), проте покупців не знайшли. Будівлю на пл. Міцкевича, 10 збудували у 2005 році на місці знищеної пожежею у 1991 році кам’яниці.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.