Керівника лікарні на Львівщині та його підлеглих відсторонили від посад та арештували майно

Трьох медиків Трускавецької міської лікарні, яких підозрюють у зловживанні службовим становищем та шахрайстві, відсторонили від посад і взяли під домашній арешт. Також на їхнє майно судом накладено арешт.

21.03.2025
Керівника лікарні на Львівщині та його підлеглих відсторонили від посад та арештували майно

Про це стало відомо з ухвал оприлюднених в Єдиному державному реєстрі судових рішень. Підозру повідомили директору Трускавецької лікарні Василю Іроденку, лікарю-урологу відділення інтервенційної радіології Антону Лоскутову та бухгалтерці Лесі Дубкович, які, за версією слідства, діяли у складі організованої групи, повідомляє LVIV.MEDIA.

Директор лікарні, лікар-уролог та бухгалтерка разом із залученими особами організували злочинну схему вимагання грошей з пацієнтів за медичні послуги, які фактично надавалися безкоштовно за державною програмою. Вони повідомляли пацієнтам неправдиву інформацію про необхідність заплатити за лікування та проводили розрахунки через приватне товариство.

У результаті медики не лише незаконно отримували кошти від громадян, але й отримували відшкодування від держави за ті ж самі послуги. Таким чином фігуранти провели платні операції близько 30 пацієнтам, які насправді є безкоштовними.

Завдані збитки становлять понад 400 тис. грн.

Директора лікарні Василя Іроденка відсторонено від посади на два місяці – до 13 травня. Йому також обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в нічний час терміном на 60 діб.

Лікаря-уролога Антона Лоскутова відсторонено від посади на два місяці – до 14 травня. Він перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом терміном на 60 діб.

Бухгалтерку лікарні Лесю Дубкович також усунули з посади на два місяці – до 14 травня. Їй обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту терміном на 60 діб.

У межах кримінального провадження суд також наклав арешт на майно підозрюваних, заборонивши його відчуження та розпорядження. Зокрема, у директора лікарні арештовано два авто – Jeep Cherokee 2014 року випуску та ВАЗ 21043 1992 року, земельну ділянку площею 0,084 га, а також частку квартири.

Лікар-уролог втратив право розпоряджатися автомобілем Honda Accord 2003 року випуску та частками у трьох квартирах. Бухгалтерці арештовано квартиру за місцем проживання.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.