Захворюваність на грип та ГРЗ на Львівщині стрімко зростає

За тиждень зареєстровано на 5 947 звернень хворих більше, ніж за попередній. Всього діагноз грип та ГРЗ встановлений 21 533 хворим.

23.02.2025
Захворюваність на грип та ГРЗ на Львівщині стрімко зростає

Як повідомила генеральна директорка ДУ «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Наталія Іванченко, за тиждень епідпоріг перевищений у 2 рази.  49,2% серед хворих становлять діти. До слова, серед дітей віком 5-14 років захворіло 5 919 – 27,5%, частка хворих дітей 0-4 роки – 10,8%, а 15-17 років – 10,9%. Варто зазначити, що серед дорослих найбільш ураженою групою є 30-64 роки.

“Згідно вірусологічного моніторингу переважає циркуляція вірусу грипу В. Паралельно виявляють вірус грипу А, риновірус та риносинтиціальний вірус. Рішенням обласної комісії ТЕБ та НС Львівської області від 17.02.25 заклади середньої освіти області перейшли на дистанційне навчання. У місті Львові лише дві школи навчались дистанційно. І захворюваність на грип та ГРЗ у Львові стрімко зростає”, – зазначила Наталія Іванченко.

Також вона додалв, що за цей тиждень в області захворіло 10 590 дітей, з них 4 251 – мешканці Львова, що становить 40,1% від усіх випадків захворювання серед дитячого населення.

“Якщо у Вас ознаки застуди – залишіться дома. Не розповсюджуйте вірус серед людей навколо.. Дійте згідно настанов свого сімейного лікаря”, – наголосила Іванченко.

Генеральна директорка ДУ «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» у програмі Олега Радика «Go про» розповіла детально про те, хто хворіє найбільше, чим відрізняється ця епідемія від попередніх, поділилась інформацією про діагностику, лікування, ускладнення грипу, жарознижуючі чаї: чи варто їх пити та коли потрібно збивати температуру. Також розповіла про щорічну вакцинацію від грипу та динаміку захворюваності серед дітей: чому школи перейшли на дистанційне навчання.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.