Як повідомли у Superhumans Center, це стало можливим завдяки тісній співпраці Міністерства охорони здоров’я України, Дніпропетровської Обласної Клінічної Лікарні ім. І.І. Мечникова, Командування Медичних сил Збройних Сил України та АЗОВу.
Зокрема, завдяки співпраці з Азов Супровід у Superhumans Center забезпечили лікування сімом бійцям 12-ої бригади АЗОВ із різними видам травм та ампутацій.
“Щоб краще розуміти, який шлях долає поранений боєць, медичний директор Superhumans Андрій Віленський разом з командою відвідали один зі стабілізаційних пунктів на передовій. Натомість Азов Супровід відвідали наш Центр, щоб на власні очі побачити умови, в яких перебувають їхні бійці, та особисто поспілкуватися із медиками”, – йдеться у дописі.
Маршрут пацієнта до Superhumans починається з моменту поранення на передовій. Це максимальна оперативність, зважаючи на те, що багато пацієнтів потрапляють у Центр за кілька місяців, чи, навіть, років після поранення.
Пацієнт прибуває евакуаційним потягом або авто, а тоді – швидкою й одразу отримує необхідну та послідовну допомогу.
Чому це важливо?
– Не втрачається дорогоцінний час, що надалі забезпечить краще лікування та реабілітацію.
– Пацієнт з травмами, які потребують складних оперативних втручань, лікування, догляду та реабілітації на експертному рівні одразу потрапляє в заклад, де може отримати таку допомогу.
– Пацієнт отримує комплексне лікування, реабілітацію та, за необхідності, протезування в одному місці та перебуває під наглядом однієї мультидисциплінарної команди.
“Всі фактори забезпечують краще та швидше лікування, відновлення, протезування та реабілітацію наших героїв. Вдячні за довіру та сприяння Азов Супровід та уже незабаром детально покажемо вам кожен етап шляху пацієнта від стабілізаційного пункту до Superhumans”, – зазначили у повідомленні.
Коментарі