Відтепер учасники бойових дій та ветерани з інвалідністю на Львівщині можуть отримати 1 500 грн на заняття спортом

З 15 січня стартувала програма, за якою учасники бойових дій та ветерани з інвалідністю, отриманою внаслідок війни, можуть щоквартально отримувати по 1 500 грн для занять спортом.

16.01.2025
Відтепер учасники бойових дій та ветерани з інвалідністю на Львівщині можуть отримати 1 500 грн на заняття спортом
Фото з мережі

Державну програму фінансової підтримки розробили Міністерство у справах ветеранів спільно з Міністерством цифрової трансформації. Її мета — допомогти ветеранам і ветеранкам повернутися до активного способу життя.

Після подання заяви учасники програми отримають на свої банківські картки 1 500 грн, які можна буде використати для оплати занять у спортивних залах, басейнах та інших закладах фізичної культури і спорту.

Подати заявку на участь потрібно до 20 числа першого місяця кварталу: до 20 січня, з 1 до 20 квітня, з 1 до 20 липня та з 1 до 20 жовтня.

Ця ініціатива спрямована на покращення фізичного і психологічного стану ветеранів, а також на їхню інтеграцію у соціальне життя.

“На зустрічах з ветеранськими просторами, які проводить щомісяця Львівська ОВА, завжди піднімає питання фізичної реабілітації, занять спортом, участі у різних активностях ветеранів. З обласного бюджету Львівської області скеровуються кошти на реалізацію обласних програм, де передбачено залучення ветеранів до спортивних заходів, які відбуваються на постійній основі. Фінансова допомога від Мінветеранів — важливий крок у підтримці наших захисників, які потребують не лише фізичної реабілітації, а й можливості повернутися до активного життя”, — зазначив Тарас Грень, керівник апарату Львівської ОДА.

Детальніше про програму та як подати заявку ветерану за посиланням.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.